Częściowe wyniki – Wybory Samorządowe 2018 – Olsztyn

Dane pochodzą ze strony PKW: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/286201#results_vote_elect_mayor_round_1

Wyniki z 101 na 101 obwodów. Stan na godzinę 21:52, 21.10.2018.

Do czego KWW Kto Liczba głosów
Wybory Prezydenta Olsztyna – Okręg nr 1 BUBLEWICZ Beata Maria 3903
Wybory Prezydenta Olsztyna – Okręg nr 1 FALEJ Monika Walentyna 4568
Wybory Prezydenta Olsztyna – Okręg nr 1 GRZYMOWICZ Piotr Władysław 24758
Wybory Prezydenta Olsztyna – Okręg nr 1 KACPRZYCKI Krzysztof 1528
Wybory Prezydenta Olsztyna – Okręg nr 1 MACIEJEWSKI Andrzej 1155
Wybory Prezydenta Olsztyna – Okręg nr 1 MAŁKOWSKI Czesław Jerzy 22465
Wybory Prezydenta Olsztyna – Okręg nr 1 PITURA Tomasz 982
Wybory Prezydenta Olsztyna – Okręg nr 1 WYPIJ Michał Piotr 13924
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ GĘBCZYŃSKA Agnieszka 96
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KOPEĆ Daniel Adam 386
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ PURPUROWICZ Zbigniew 845
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ RUDZEWICZ Adam 187
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ RYDEL Grażyna Bogumiła 146
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WIRSKA Elżbieta Ewa 1632
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WOJCIECHOWSKI Krzysztof 629
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO FLIS Krystyna 927
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO PUŁAWSKA Aleksandra 329
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO STANULEWICZ Korneliusz Aleksander 187
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO SZCZĘSNOWICZ Grzegorz Marian 455
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO WDOWIAK Grzegorz 309
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA GRZYMOWICZ Piotr Władysław 1476
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA KACZKOWSKI Jacek 91
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA KOCBACH Teresa 200
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA KUROWSKA Kornelia 200
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA PASŁAWSKA-HURŁO Marta Lidia 149
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA PETRYNA Irena 586
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA ZDUNEK Marian 758
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW OLSZTYN KOCHAM CZAPSKA Justyna 64
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW OLSZTYN KOCHAM DRUSZCZ Janina Maria 57
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW OLSZTYN KOCHAM GOSPODARSKI Michał 120
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW OLSZTYN KOCHAM NAGADOWSKA Maria 36
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW OLSZTYN KOCHAM PRYCHACZ Dariusz 85
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW OLSZTYN KOCHAM WOLIŃSKA Anna Justyna 394
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW OLSZTYN KOCHAM WOŁOSZYN Rafał Dominik 52
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW WSPÓLNY OLSZTYN DZWONKOWSKA Wioletta Anna 96
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW WSPÓLNY OLSZTYN NADGRABSKA Anna Maria 156
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW WSPÓLNY OLSZTYN PANTAK Maciej Jerzy 353
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW WSPÓLNY OLSZTYN PIŁAT Barbara 182
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW WSPÓLNY OLSZTYN POPIOŁEK Jerzy 141
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA DEJA Barbara Maria 376
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA DROHOMIRECKA-JUSTYNA Bożena Alicja 281
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA FABIANOWICZ Marek 334
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KOWALEWSKA Anna 411
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KOŁODZIEJSKI Adam Andrzej 215
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA SZEWCZYK Robert Jan 2534
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA WÓJCIK Wiktor 570
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 JAROSZ Zbigniew 66
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 OLSZTYN Stanisław 204
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 SIWIK Elżbieta Danuta 62
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 WOJCIECHOWSKI Michał Jerzy 249
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 ZALEWSKA Elżbieta Walentyna 59
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KAŁUDZIŃSKI Władysław 96
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KUC Michał 70
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ MARKOWICZ Edyta Urszula 417
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ NARWOJSZ Krzysztof 673
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ NIKOŁAJUK Janusz Marek 44
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ PIOTRKOWSKA Ewa Małgorzata 161
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ SOLARZ-TACIAK Sonia Tamara 96
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYPIJ Michał Piotr 2616
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ZAŁĘSKA Marta 96
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO ANTOSZ Nelly Elżbieta 1061
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO BILICKI Piotr 136
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO JAWORSKA Marta 185
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO KWAS Mariusz Daniel 401
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO MACIĄG Bożena Elżbieta 275
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO POPŁAWSKA-OZGA Agnieszka 232
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO UGARENKO Wojciech 91
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO ZBIROWSKA Ewelina 117
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA ANTOSIK Maja Edyta 298
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA BAGIŃSKA Ewa 132
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA BRONAKOWSKA Elżbieta Anna 191
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA DĄBKOWSKI Zbigniew 779
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA GĘSICKI Bogdan 103
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA JURAK Marian Jerzy 196
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA KLIMAS Piotr Sławomir 226
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA MAZIUK Joanna Iwona 65
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA NAŁĘCZ Wiesław 178
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW OLSZTYN KOCHAM DZIK Monika Diana 89
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW OLSZTYN KOCHAM FIEDOROWICZ Łukasz 78
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW OLSZTYN KOCHAM GAJEWSKI Andrzej 52
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW OLSZTYN KOCHAM LASKOWSKA Natalia Ewa 53
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW OLSZTYN KOCHAM PITURA Tomasz 324
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW OLSZTYN KOCHAM SEROWSKA Teresa Wanda 32
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW OLSZTYN KOCHAM SZEWCZAK Tomasz 210
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW OLSZTYN KOCHAM TETMER-RZEPECKA Hanna 35
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW OLSZTYN KOCHAM WOJTAL Jacek Marek 8
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW WSPÓLNY OLSZTYN ARCZAK Mirosław 612
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW WSPÓLNY OLSZTYN BRZEZIŃSKA Izabela Magdalena 149
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW WSPÓLNY OLSZTYN HAUSMAN-PNIEWSKA Monika Katarzyna 143
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW WSPÓLNY OLSZTYN POTERAŁA Andrzej 225
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW WSPÓLNY OLSZTYN ROSTEK Jacek Bartłomiej 115
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW WSPÓLNY OLSZTYN SZCZUR Paweł Łukasz 216
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW WSPÓLNY OLSZTYN ŁUKASZEWSKA Zdzisława Halina 212
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA GÓRALCZYK Janusz 126
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA JACKIEWICZ-GARNIEC Małgorzata Teresa 169
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KMIEĆ Sławomir 111
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KRZTOŃ Wojciech Dariusz 395
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA MISIEWICZ Joanna Dorota 1009
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA OSTOJA-LNISKI Rafał 141
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA SKOKOWSKI Jarosław 86
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA SMOLIŃSKA-LETZA Izabela Barbara 893
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA ZAKRZEWSKA Ewa Renata 1070
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW SLD LEWICA RAZEM KIWIT Marcin Kazimierz 85
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW SLD LEWICA RAZEM MAKOWSKI Jarosław 52
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW SLD LEWICA RAZEM OSENKOWSKA Elżbieta 230
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW SLD LEWICA RAZEM PRZYBYLSKI Andrzej Kazimierz 26
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW SLD LEWICA RAZEM SZATKOWSKI Stanisław Lech 677
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW SLD LEWICA RAZEM SĘPKOWSKA Urszula 41
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KKW SLD LEWICA RAZEM TUCHOLSKA Monika 41
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW KUKIZ’15 CHOJNOWSKA Nelly Justyna 71
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW KUKIZ’15 GRAJEK Hanna Bożena 20
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW KUKIZ’15 KUŁDO Piotr 46
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW KUKIZ’15 MOROZ Mirosława Anna 36
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW KUKIZ’15 SANKOWSKI Andrzej Stanisław 47
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW KUKIZ’15 WASILEWSKA Wioletta 73
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 2 KWW KUKIZ’15 ZAKRZEWSKI Artur 290
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ BABALSKI Jarosław Stanisław 1688
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ BUKOWSKA Anna Irena 395
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ DULISZEWSKI Piotr 255
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KAMIŃSKA Julita Agata 146
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ LEWCZUK Bożena 217
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ NOJMAN Radosław Marcin 659
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ PACHUCKI Jacek 258
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ PILIPIENKO Jan 423
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO ACHRAMOWICZ Krzysztof Jan 107
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO BILICKA Brygida 57
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO BORMAŃSKA-GADOMSKA Sylwia 74
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO JASKÓLSKA Apolonia Barbara 64
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO KOZANECKI Kordian 48
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO MAŁKOWSKI Czesław Jerzy 2906
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO PRZEGROCKI Arkadiusz 324
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA GESZCZYŃSKA Urszula Maria 81
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA GOŁĘBICKA Małgorzata Wioletta 303
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA JABŁOŃSKA Wanda Agnieszka 1338
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA MICHALSKI Mirosław Mariusz 119
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA SZYMAŃSKI Ryszard Franciszek 63
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA WAKAR Marcin Michał 342
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA ŁUKSZA Zofia Leokadia 107
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW OLSZTYN KOCHAM CZAPSKI Tomasz 45
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW OLSZTYN KOCHAM KARABIN Robert Stanisław 60
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW OLSZTYN KOCHAM KOMAR Wiesław 212
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW OLSZTYN KOCHAM KUROWSKA Katarzyna Alicja 89
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW OLSZTYN KOCHAM PIELAK Małgorzata 92
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW OLSZTYN KOCHAM PRZEŁOMIEC Agnieszka 108
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW WSPÓLNY OLSZTYN BIEDZIUK Bartłomiej Maciej 116
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW WSPÓLNY OLSZTYN FABISIAK-HILL Aneta Kamila 214
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW WSPÓLNY OLSZTYN GRZELAK Marek 114
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW WSPÓLNY OLSZTYN GŁÓWCZEWSKI Sławomir Stefan 28
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW WSPÓLNY OLSZTYN KORPOLIŃSKI Mariusz 691
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW WSPÓLNY OLSZTYN POKORA-WIERZBICKA Teresa Halina 219
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW WSPÓLNY OLSZTYN WOYNA Bożena Gabriela 44
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW WSPÓLNY OLSZTYN ZEMINS Beata 70
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA BARTKOWSKA Grażyna Anna 196
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA BOGDANOWICZ-BARTNIKOWSKA Małgorzata 270
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA FILIPSKA Elżbieta 77
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA GALIBARCZYK Marcin Grzegorz 162
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KAMIŃSKA Marta 515
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA PELINKO Szymon Adam 375
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA TUMASZ Marcin 117
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA ŁUKASZEWSKI Łukasz Jacek 2688
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW KUKIZ’15 FARAT Milena Elżbieta 56
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW KUKIZ’15 GONTARZ Jolanta 68
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW KUKIZ’15 MIKOŁAJCZYK Piotr Wojciech 51
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW KUKIZ’15 OLSZTYN Maja 175
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW KUKIZ’15 PRUCNAL Janusz 254
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW KUKIZ’15 REMBECKI Łukasz Krzysztof 28
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 3 KWW KUKIZ’15 WAWRZYNIAK Wojciech 44
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ARASZKIEWICZ Leszek 1765
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ CZYŻA Marcin 486
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ENGLER Marta Patrycja 206
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ JĘDRYCHOWSKA Urszula Daria 259
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ TOBISZEWSKI Maciej Radosław 456
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ TOMKOWICZ Zbigniew Antoni 103
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ TOŁWIŃSKA Zdzisława Barbara 564
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WASIELA Dariusz 198
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO CZAPLIŃSKA Anna Maria 171
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO FROŃ Damian 324
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO JACZEWSKA Lucyna 175
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO KORDALSKI Ryszard 215
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO PASZKOWSKA Beata Aneta 126
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO ROGIŃSKA-STANULEWICZ Monika Joanna 1003
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO SIEDLAR Edward 154
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA BAUKNECHT Aleksander Witold 132
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA BULEJAK Wioletta 131
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA FABISIAK Irena Elżbieta 221
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA GORNOWICZ Mirosław Antoni 1285
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA KOWALEWICZ Kamil 158
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA MIKULSKA Halina 196
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA SŁUPECKI Robert Stanisław 90
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA WINCEL Marcin 243
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW PIOTRA GRZYMOWICZA ZABOROWSKA-BORUCH Halina 508
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW OLSZTYN KOCHAM ABRAMCZYK Adrian Piotr 107
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW OLSZTYN KOCHAM BOJARSKA Ewa 166
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW OLSZTYN KOCHAM HURA Bartosz Michał 82
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW OLSZTYN KOCHAM KARZECKI Stanisław Adam 57
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW OLSZTYN KOCHAM KUROWSKI Grzegorz Franciszek 289
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW OLSZTYN KOCHAM PTASZNIK Marek Andrzej 131
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW OLSZTYN KOCHAM SZEWCZAK Elżbieta 72
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW OLSZTYN KOCHAM SZOSTAK Iwona 286
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW WSPÓLNY OLSZTYN DOMAŃSKA Halina 91
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW WSPÓLNY OLSZTYN FALEJ Monika Walentyna 1175
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW WSPÓLNY OLSZTYN MŁYNARCZYK Marcin Tomasz 59
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW WSPÓLNY OLSZTYN MŁYNARCZYK Witold Konrad 140
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW WSPÓLNY OLSZTYN OLEJNIK Piotr Tomasz 70
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW WSPÓLNY OLSZTYN WASYLUK Małgorzata Anna 134
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW WSPÓLNY OLSZTYN ZADORECKI Borys Józef 166
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA BOENKE Tomasz 315
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA BRANICKI Tomasz Stanisław 212
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA BURCZYK Irena 364
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA CIESIELSKA-JASIŃSKA Dagmara Karolina 199
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA CIUNEL Halina Teresa 1156
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA GŁAŻEWSKI Tomasz Jan 704
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA JANIK Daniel 111
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KLONOWSKI Paweł Radosław 2833
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA WILAMOWSKA-TROCHIM Beata 88
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW SLD LEWICA RAZEM BARTOSIAK Jolanta 22
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW SLD LEWICA RAZEM GODLEWSKI Adrian 55
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW SLD LEWICA RAZEM KACPRZYCKI Krzysztof 959
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW SLD LEWICA RAZEM MARCINKIEWICZ Alicja Marianna 43
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW SLD LEWICA RAZEM PILECKA Elżbieta 57
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW SLD LEWICA RAZEM ROJCZYK Paweł Robert 33
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW SLD LEWICA RAZEM SAŁKOWSKI Andrzej Tadeusz 24
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KKW SLD LEWICA RAZEM SZUMOWSKA Małgorzata Urszula 131
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW KUKIZ’15 BORYSOWSKI Paweł Arkadiusz 53
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW KUKIZ’15 BĘTKOWSKI Rafał Nikodem 409
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW KUKIZ’15 KOSZTOWNY Piotr 82
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW KUKIZ’15 MALINOWSKA Bogumiła Wiktoria 58
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW KUKIZ’15 SIDZ Agata 82
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW KUKIZ’15 TRACZYK Tomasz 78
Wybory Rady Miasta Olsztyna – Okręg nr 4 KWW KUKIZ’15 WÓJTOWICZ Małgorzata Maria 66
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ OŚKO Edward 1976
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ PLAWGO Tadeusz 583
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ROSZKO Beata Katarzyna 795
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ RUDNIK Dariusz Stanisław 8288
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ SOKOŁOWSKI Marek 1910
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ SUŚWIŁŁO Małgorzata 1051
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ULEWICZ Bożenna 3182
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WŁOS Mieczysław 603
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA FEDOROWICZ Krzysztof 269
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA KULCZYK Joanna 196
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA PARYŻ-KOPYCIŃSKA Ewelina Izabela 59
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA SZORDYKOWSKA Ewa 101
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA WOŹNIAK Łukasz 195
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KOMITET WYBORCZY PSL FIJAŁKOWSKI Wojciech 457
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KOMITET WYBORCZY PSL GÓRSKA Agnieszka Izabela 391
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KOMITET WYBORCZY PSL LEJSZO Lidia Krystyna 381
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KOMITET WYBORCZY PSL LICZNERSKA Grażyna Zyta 1027
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KOMITET WYBORCZY PSL MATCZYŃSKI Grzegorz Jan 279
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KOMITET WYBORCZY PSL MRÓZ Cezary Ireneusz 448
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KOMITET WYBORCZY PSL SZTER Marek Andrzej 950
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KOMITET WYBORCZY PSL ŚLĄSKA-ZYŚK Wioletta 4418
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PARTIA ZIELONI CETLIŃSKI Marcin 40
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PARTIA ZIELONI MARZEWSKI Robert 95
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PARTIA ZIELONI MULARCZYK Anna 599
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PARTIA ZIELONI NIKOŃCZYK Agnieszka Zofia 85
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PARTIA ZIELONI SOROKO Beata Wiesława 132
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PARTIA ZIELONI WAŚ Beata Katarzyna 213
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW PARTIA ZIELONI WÓJCIK Maciej Waldemar 140
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA ASTRAMOWICZ-LEYK Teresa Ewa 4111
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA BORKOWSKI Kazimierz 546
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA GLINKA Adrian Mateusz 1348
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA GROCHAL Joanna Agata 798
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA KUCHCIŃSKI Marcin Andrzej 10270
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA OFIERSKA Małgorzata Dorota 891
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA POLITEWICZ Tadeusz 7219
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA WESOŁEK Grażyna 1231
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW SLD LEWICA RAZEM ASZKIEŁOWICZ Mieczysław 484
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW SLD LEWICA RAZEM BARANOWSKA Halina Teresa 204
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW SLD LEWICA RAZEM KULASEK Marcin Robert 2495
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW SLD LEWICA RAZEM LEWANDOWSKI Janusz Bogdan 364
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW SLD LEWICA RAZEM NALAZEK Ireneusz Mariusz 1559
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW SLD LEWICA RAZEM OŁÓW Jolanta 504
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW SLD LEWICA RAZEM SMOLIS Leszek Karol 85
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KKW SLD LEWICA RAZEM WALOSZEK Bożena Janina 118
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RAZEM CHMIELAK Elżbieta Jolanta 108
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RAZEM GRUCELA Bartosz 449
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RAZEM MATUSZEWSKA-BORUC Małgorzata Emilia 886
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RAZEM PRĄTKOWSKI Ryszard 159
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RAZEM SZERSZENIEWICZ Agata 226
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RAZEM WIEWIÓRSKI Zbigniew 127
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RUCH NARODOWY RP FIEDOROWICZ-SZATKOWSKA Elwira 86
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RUCH NARODOWY RP GRUSZCZYŃSKI Wojciech Bartłomiej 66
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RUCH NARODOWY RP IDZIAK Joanna Katarzyna 64
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RUCH NARODOWY RP KOHLER Marcin Paweł 42
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RUCH NARODOWY RP LISIECKI Piotr Cezary 643
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RUCH NARODOWY RP WOJCIECHOWSKA Katarzyna 85
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KW RUCH NARODOWY RP WYSOCKA Emilia Anna 159
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 CAŁKA Dariusz Krzysztof 313
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 FALKOWSKI Henryk Tadeusz 2324
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 KICKI Dawid 334
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 KOWALCZYK Eryk Patryk 262
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 KOWALIK Magdalena 661
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 MACIEJEWSKA Adrianna 452
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 PRUCNAL Zofia Michalina 280
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW KUKIZ’15 URBANOWICZ Konrad 301
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE DAŃCZUK Sławomir 160
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE DĘBKOWSKA Agnieszka Anna 170
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE DĘBKOWSKI Cezary 196
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE WYRĘBEK Andrzej Piotr 518
Wybory Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Okręg nr 1 KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE WYSOCKA Kamila 325